Wykorzystaliśmy auto dostawcze do przeprowadzki

Wykorzystaliśmy auto dostawcze do przeprowadzki

Potrzebuję dużego auta. Przeprowadzam się do nowego mieszkania z mężem. Kupiliśmy je bardzo okazyjnie. Mieliśmy już dosyć wynajmowania mieszkania. Chcieliśmy mieć coś swojego bo w bliskiej przyszłości chcielibyśmy założyć rodzinę. Mieszkanie kupiliśmy w dobrej okolicy z pięknym widokiem. W wynajmowanym mieszkaniu mieliśmy sporo własnych rzeczy.

Wypożyczenie samochodu się opłaca

wypożyczalnia aut dostawczych białystokMeble, łózko, stół, fotel i krzesła plus nasze ubrania i inne drobne rzeczy. Wiedzieliśmy, że lepiej opłaci się wynająć jakieś auto i na spokojnie przewieźć wszystkie rzeczy do nowego mieszkania za jednym razem. Dzwoniliśmy do wielu firm przeprowadzkowych ale oni nie wynajmowali auta. Świadczyli usługi przeprowadzkowe ale stwierdziliśmy z mężem, że za taką krótką odległość to sporo sobie życzą za tą usługę. W gazecie lokalnej mąż znalazł wypożyczalnie aut. Wypożyczalnia aut dostawczych białystok była duża i w swojej ofercie posiadała wiele samochodów. Nam potrzebny był taki do którego zmieszczą się nasze rzeczy. Mąż pozałatwiał wszystkie formalności i wypożyczył samochód. Z pomocą znajomych poznosiliśmy wszystkie meble i rzeczy z naszego wynajmowanego mieszkania i zapakowaliśmy je do wypożyczonego auta. Do nowego naszego mieszkania dojechaliśmy bardzo szybko i tam również przyjaciele pomogli nam pownosić wszystkie nasze rzeczy. Nasza przeprowadzka przebiegła sprawnie. Teraz musimy się rozpakować i będziemy mogli zorganizować parapetówkę

Po całej akcji przeprowadzkowej mąż odstawił auto. Kwota wypożyczenia nie była duża. fakt, ze musieliśmy sami wszystko dźwigać ale mieliśmy przy tym sporo frajdy. Było na prawdę bardzo wesoło spędzić cały dzień ze znajomymi w takich okolicznościach. Zawsze się wspieramy i pomagamy sobie. tacy przyjaciele to skarb. 

Close Menu