Call Us: (212) 336-1440-556
Sprawdzenie ph wody w basenie

Sprawdzenie ph wody w basenie

 

Prowadzę niewielki sklep. Sprzedaje w nim akcesoria do basenów i różne środki do wody basenowej. Mam sporo klientów. Głównie są to odbiorcy  indywidualni, ale mam też stałych klientów. Współpracuję z siecią basenów, które są w naszym mieście. Mamy naprawdę spory budynek, w którym są różnego rodzaju baseny.

Sprzedaż granulatu ph do wody

ph do basenuBiorąc pod uwagę fakt, że mam stałego klienta, to oprócz sprzedawania różnych rzeczy do basenów i środków do wody, to musiałam zatrudnić osobę, która będzie pełniła rolę serwisanta. Co jakiś czas wybiera się on basen by sprawdzić tam wszystko. Jak działają filtry wody. Albo czy poziom chloru jest odpowiedni. I najważniejsze czy w wodzie jest właściwe ph. To ważne by woda miała odpowiednie ph. Dzięki temu woda jest dobra dla naszej skóry. Można wtedy więcej czasy spędzać w wodzie, gdyż nie szkodzi ona naszej skórze. Można u nas kupić ph do basenu. Mamy różne środki by zwiększyć poziom ph wody  lub obniżyć go. Wszystko zależy od tego jakie woda ma ph. Dlatego potrzebne jest badanie wody pod kątem poziomu ph. Sądzę, że nasza współpraca z tym kompleksem basenów będzie miała charakter długotrwały. Póki co nie było żadnych reklamacji  z ich strony i raczej nie spodziewam się ich w przyszłości. Cieszy mnie to, że mój interes dobrze prosperuję i mogę się rozwijać. Muszę też zaznaczyć, że raczej nie mam konkurencji w mieście. i mogę na spokojnie prowadzić swój biznes. A co do klientów indywidualnych to też jest ich sporo. Ludzie coraz częściej budują sobie baseny lub takie oczka wodne o które też dbają.

Mój sklep zajmuje się sprzedażą różnych rzeczy do basenów oraz świadczę też usługi serwisowania. Ale głównie dotyczy to basenów w naszym obiekcie sportowym, które jest w mieście. To stały klient, który korzysta z naszych usług dość często. Mam nadzieję, na dalszą i owocną współprace.

 

Close Menu