Profesjonalna kurtyna w magazynie

Profesjonalna kurtyna w magazynie

Byłem kierownikiem magazynu od roku i samodzielnie podejmowałem wszystkie decyzje. Szef mi ufał i dlatego miałem wolną rękę. Zarządzałem zespołem składającym się z dwudziestu osób i to wcale takie proste nie było. Miałem jednak swoje sposoby, które zawsze się sprawdzały.

Samodzielne zamontowanie kurtyny magazynowej

kurtyny magazynowePrzeprowadzka do nowego magazynu zajęła dużo czasu i pracowali przy niej wszyscy pracownicy. Szef kupił firmę z dużym magazynem, gdyż przedni był już niewystarczający. Wszystko urządzałem osobiście i pierwsze, na co zwróciłem uwagę, to brak kurtyny, która powinna być zamontowana w magazynie. Sytuację planowałem od ręki opanować zwłaszcza, że na montażu kurtyn znałem się doskonale i wszystko mogłem wykonać sam. Musiałem tylko kupić porządną kurtynę i od razu poszedłem do szefa, żeby dał mi na ten cel pieniądze. Zdecydowałem się odezwać do stałego dostawcy, który w swojej ofercie posiadał kurtyny magazynowe i u niego dokonać zakupu. Zależało mi na jakości a ten człowiek mi to zapewniał. Wszystko dokładnie wymierzyłem i sprawdziłem na stronie dostępne kurtyny. Dzięki temu zadzwoniłem do niego z gotowymi informacjami, ponieważ znalazłem kurtynę, której potrzebowałem. Kurtyna dotarła dość szybko i dzięki temu mogłem zabrać się za jej montaż jeszcze zanim pracownicy rozpoczęli pracę w nowym miejscu. Nie brałem nikogo do pomocy, gdyż to nie było konieczne. Kurtynę w magazynie montowałem w weekend i miałem sporo czasu. Nie musiałem się spieszyć z niczym.

W poniedziałek już magazyn był gotowy i moi pracownicy mogli swobodnie wykonywać wszystkie swoje obowiązki. Miejsca było dużo więcej i nawet miałem własne biuro. Jakość mojej pracy znacznie się podwyższyła, bo nie siedziałem w hałasie i mogłem skupić się na obowiązkach.