Call Us: (212) 336-1440-556
Pościele do niemowlęcych łóżeczek

Pościele do niemowlęcych łóżeczek

Dzień, w którym dowiedziałem się, że zostanę ojcem, z pewnością zapamiętam do końca życia. Byłem bardzo podekscytowany i nie mogłem doczekać się, kiedy moje maleństwo przyjdzie na świat. Dlatego też byłem niezwykle zaangażowany, jeśli chodzi o kupno wyprawki. Własnoręcznie wykonałem łóżeczko. Dokupiłem do niego później pościel i zabawki.

Niemowlęce pościele do łóżeczek

pościel do łóżeczka dla niemowląt we wzorkiGdy tylko dowiedziałem się, że spodziewamy się z żoną dziecka, byłem bardzo szczęśliwy. W pracy promieniałem i byłem niezwykle zmotywowany. Wszyscy zauważyli, jak pozytywny wpływ na mnie miała ta informacja. Nie pozostawałem jednak bierny. Postanowiłem aktywnie uczestniczyć w kompletowaniu wyprawki dla potomka. Jako że jestem złotą rączką, spędziłem kilka wieczorów w swoim warsztacie i zbudowałem piękne, drewniane łóżeczko. Byłem z niego naprawdę dumny. Chciałem jednak, by dla maleństwa było wszystko gotowe na tip-top, dlatego też zainteresowała mnie pościel do łóżeczka dla niemowląt we wzorki. Chciałem, aby była kolorowa oraz przede wszystkim, żeby była wykonana ze świetnej jakości bawełny. Już na początku ustaliliśmy z żoną, że będziemy otaczać naszego dzidziusia samymi naturalnymi materiałami. Znajdując odpowiedni sklep, któremu można było zaufać, zakupiłem piękną pościel we wzorki. Była naprawdę przeurocza. Z uśmiechem na ustach ułożyłem ją w łóżeczku, nie mogąc się doczekać, kiedy będę mógł ukołysać do snu swoje maleństwo.

Teraz, kiedy nasze dziecko pojawiło się już na świecie, chodzę do pracy zaspany. Mimo to, uśmiech nie potrafi mi schodzić z ust, kiedy spoglądam na swoją córeczkę, tak słodko śpiącą w pościeli, którą jej sprawiłem. Mimo ciągłego zmęczenia jestem naprawdę bardzo szczęśliwy. Aktywnie również pomagam żonie przy dziecku, starając się ją trochę odciążyć. W końcu jest to nasze wspólne szczęście.

Close Menu