Pomoc agencji w poszukiwaniu pracy dodatkowej

Kiedy skończyłam technikum postanowiłam dalej się kształcić i złożyłam dokumenty na studia. Miałam bardzo dobre oceny, dlatego wiedziałam, że na pewno się dostanę na swój wymarzony kierunek, którym była rachunkowość i finanse.

Poszukiwania pracy dodatkowej

praca dodatkowa krakówKiedy otrzymałam już decyzję o tym, że dostałam się na swoje wymarzone studia i miałam jeden z najlepszych wyników postanowiłam, że pójdę również do pracy. Z uwagi na to, że rachunkowość jest dosyć ciężkim przedmiotem zdecydowałam się na studia dzienne. Jednak to nie przeszkadzało w tym, aby znaleźć sobie jakąś pracę dodatkową. Przecież wielu studentów tak robi i jakoś udaje im się łączyć pracę z nauką. Zaczęłam więc szukać jakichś ogłoszeń na różnych stronach internetowych. Większość jednak poszukiwała pracowników na całe bądź pół etatu. Postanowiłam udać się więc do agencji pracy. Przecież tam muszą mieć jakieś ogłoszenia, dzięki którym znajdę fajną pracę. Dzięki pomocy jednej z pań szybko udało mi się coś znaleźć. Bardzo zależało mi na tym, aby o godzinach pracy mogłam decydować sama, ponieważ mogłam wtedy dopasować pracę do swoich zajęć. Poza tym chciałam sobie trochę dorobić, aby mieć na swoje wydatki i nie prosić wciąż rodziców o pieniądze. Moja praca dodatkowa Kraków, którą znalazłyśmy w agencji była po prostu rewelacyjna. Nie dość, że mogłam sama ustalać godziny to jeszcze stawka godzinowa była naprawdę wysoka. Dzięki temu mogłam dorabiać popołudniami kiedy nie miałam zajęć a także w weekendy. Dzięki tej pracy poznałam wielu wspaniałych ludzi.

Jeśli ktoś szuka pracy dodatkowej tak jak i ja może oczywiście przeglądać oferty na różnych stronach internetowych bądź portalach społecznościowych. Jednak jeśli komuś zależy a znalezieniu pracy natychmiast lepiej udać się do agencji pracy.