Nowoczesne przestrzenne obrazy

Dekoracje zmieniające percepcję pomieszczenia to nie jest już tylko wyobrażenie twórców science-fiction. Obrazy przestrzenne do salonu tworzą złudzenie optyczne sprawiające, że ma się wrażenie, że wystarczy krok, aby znaleźć się w środku obrazu.

Obraz przestrzenny dla każdego

obrazy przestrzenne do salonuZachwycający efekt, jaki daje odpowiednio dobrane zdjęcie sprawia, że obrazy przestrzenne do salonu stają się marzeniem przeciętnych Polaków. Złudzenie optyczne jakie sprawia daje poczucie znalezienia się w zupełnie innym świecie niż jeszcze chwilę wcześniej. Szczególnie polecane pod tym względem są wszelkie widoki, które sprawią, że stojąc naprzeciw poczujemy się jak na łące pełnej kwiatów lub pośród szpaleru drzew. Sielskie widoki lub krajobrazy kojarzące się z wakacjami sprawią, że w mig się odprężymy i ocieplą wnętrze. Obrazy przestrzenne przedstawiające romantyczne zaułki miast które odwiedziliśmy podczas urlopu i pokochaliśmy również dobrze wpłyną na nasze samopoczucie. A dodatkowo pozwolą z nostalgią wspominać minione wakacje. Jednak obrazy przestrzenne do salonu to nie tylko nostalgiczne krajobrazy. Dla osób o modernistycznym guście w ofercie drukarni znajdą się też obrazy pasujące do surowych, nowoczesnych wnętrz. Wśród nich są kultowe obiekty jak filadelfijski Most Franklina, które sprawią, że atmosfera wnętrza się ociepli. Natomiast jeśli wręcz przeciwnie, we wnętrzu ma zostać zachowany surowy styl, wówczas wśród obrazów przestrzennych warto poszukać abstrakcyjnych form, najczęściej elementów architektonicznych.

Niebanalne i nowoczesne dekoracje, które sprawdzą się zarówno w klasycznych pomieszczeniach, jak i minimalistycznych wnętrzach to prawdziwy skarb. Ale największą siłą przestrzennych obrazów do salonu jest relaksujący wpływ na domowników.