Call Us: (212) 336-1440-556
Nowe trendy w fotografii ślubnej

Nowe trendy w fotografii ślubnej

Ostatni sezon ślubny przyniósł niespodziewany zwrot w fotografii ślubnej. Większość Nowożeńców rezygnuje z sesji zdjęciowych w innym dniu i postanawia poprzestać na kilku oficjalnych fotkach wykonanych w otoczeniu sali weselnej lub podczas krótkiego postoju w drodze do kościoła.

Motywy fotografii ślubnej

fotografia ślubna w RzeszowieOgraniczenie się do krótkiej sesji fotograficznej w dniu ślubu ma dla wielu Młodych Par racjonalne uzasadnienie. Zazwyczaj jest to podyktowane wygodą nowożeńców, którzy bezpośrednio po ślubie nie mają możliwości wygospodarować dnia na spotkanie z fotografem. Pół godzinki zawsze uda się wykraść gościom podczas całonocnej imprezy, a koszt kolejnego makijażu i uczesania w dniu sesji można wykreślić ze ślubnego budżetu. Ponadto popołudniowe i wieczorne oświetlenie również pozwala na wykonanie świetnych zdjęć. Wystarczy wcześniej ustalić z fotografem porę „złotej godziny”, by efekt na zdjęciach zachwycał plastycznością. Ponadto fotografia ślubna w Rzeszowie zdaje się realizować nowy trend jakim są zdjęcia nocne. Do nich trzeba się nieco wcześniej przygotować i zakupić odpowiednią ilość świetlnych gadżetów. Zazwyczaj są to latarenki ze świecami, które dodatkowo służą jako nastrojowa dekoracja ogrodu przy sali bankietowej. A ostatnio pojawiają się szpalery utworzone z gości trzymających długie zimne ognie nad zakochanymi nowożeńcami. Niemniej wśród najpiękniejszych zdjęć nocnych są też popularne efektowne pokazy sztucznych ogni.

Tych ostatnich jednak lepiej unikać, bo huk towarzyszący takiemu pokazowi płoszy zwierzęta i przez to jest równie szkodliwy, co lampiony szczęścia. Chociaż uświetniają imprezę oraz fotografię ślubną, to przeszkadzają pilotom samolotów oraz nie można przewidzieć gdzie spadną, przez to nikt ich nie sprząta.

Close Menu