Nowa oferta dla wymagających klientów

Nowa oferta dla wymagających klientów

Moja firma specjalizuje się w sprzedaży rowerów. Oferta jest przeznaczona dla każdego rodzaju użytkownika i z łatwością można znaleźć odpowiedni model dla osoby, która zawodowo uprawia kolarstwo lub dla kogoś kto chce tylko środek transportu do pracy. Jako przedstawiciel handlowy w takiej branży musiałem się sporo nauczyć. Podstawą było utrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami.

Nowe rowery na półkach naszego sklepu

rower Kross w niskiej cenieMusiałem znać ich potrzeby i wiedzieć czego oczekują od danego sprzętu. Jako specjalista i dawny zawodowiec potrafiłem doradzić nawet najbardziej niezdecydowanej osobie. Niskie ceny miały przyciągać naszych klientów, a ja miałem zamawiać najlepsze modele rowerów aby następnie je sprzedawać. Ostatnio zostały dostarczone na nasze sklepowe regały rower Kross w niskiej cenie. Musiałem przyznać, że model był bardzo popularny i dostosowany do nawet tych najbardziej wymagających użytkowników. Oczywiście przed przystąpieniem do sprzedaży postanowiłem sam go wypróbować. To było dla mnie ogromne ważne, ponieważ najlepiej wychodziło mi tylko prezentowanie tych osobiście sprawdzonych produktów. Musiałem wiedzieć z czym pracuję i jak zachowa się taki model na leśnej trasie. Rowery typu Kross były przeznaczone do tego typu jazdy, a ja musiałem poznać ich silne oraz słabe strony. Na szczęście mój szef zawsze zachęcał nas do takich testów. Nawet w ramach miesięcznej rozrywki organizowaliśmy specjalne rajdy dla pasjonatów rowerowego sportu.

Ja jako stary zapaleniec chętnie brałem w nich udział. Czułem, że to ma potencjał i warto przetestować nowe modele żeby osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe. W tej branży podejście do klienta to nie wszystko. Coraz więcej osób chciało skorzystać z doświadczenia oraz fachowca w kwestii wybory odpowiedniego sprzętu dla siebie.