ZADZWOŃ: (212) 336-1440-556
Łazienkowa szafka z lustrem

Łazienkowa szafka z lustrem

Wiele osób zastanawia się – jak zaoszczędzić miejsce w swojej łazience? Niekiedy ciężko jest w niej zmieścić wszystkie potrzebne kosmetyki i sprzęty. Jak sobie z tym poradzić? Na szczęście, istnieje wiele sprytnych i ciekawych rozwiązań do małych łazienek.

Jak zaoszczędzić miejsce na szafki w łazience?

szafka wisząca do łazienki z lustremMała łazienka może stworzyć wiele problemów dotyczących przechowywania rzeczy, ale także jest to ogrom możliwości związanych z jej projektowaniem. Dobrym pomysłem jest na przykład zdecydowanie się na prysznic bez brodzika, z odpływem w podłodze. Takie rozwiązanie optycznie zwiększy naszą łazienkę, dodając więcej przestrzeni użytkowej. Kiedy mamy taką możliwość, powinniśmy pomyśleć nad odpowiednim umiejscowaieniem szafek. Niektórzy mogą ukryć je w ściane, wykorzystując naturalną grubość ścian. Wystarczy zamontować w środku półki oraz przymocować drzwczki, aby zyskać szafkę, która nie zabiera nam miejsca w łazience. Ciekawą opcją jest także szafka wisząca do łazienki z lustrem, które jest niezbędnym wyposażeniem tego pomieszczenia. Dzięki połączeniu tych dwóch funkcjonalności możemy zyskać kilka półek na przedmioty codzienniego użytku, takie jak pasty i szczoteczki do zębów. Będą one ukryte w wygodnej szafce, w której dodatkowo zamontowane będzie lustro. Doskonałym rozwiązaniem jest także montaż szafek z szufladami pod umywalką. Miejsce to zwykle zajęte jest przez rury, które same w sobie są nieestetyczne. Zasłonięcie ich szafką sprawi, że umywalka będzie lepiej się prezentować, a my zyskamy dodatkowe miejsce.

Łazienka to pomieszczenie, w którym często musimy pomieścić wiele rzeczy. Istnieje wiele dobrych rozwiązań, aby zyskać sporo dodatkowej powierzchni do przechowywania. Sprytnie zamontowane szafki pod umywalką, w ścianie czy takie w pakiecie z lustrem to tylko niektóre z nich.

Close Menu