Łatwe w aplikacji podkłady

Łatwe w aplikacji podkłady

Każda z nas prędzej czy później znajdzie swój ulubiony podkład, który w stu procentach spełni jej oczekiwania. Zanim to jednak nastąpi czeka nas faza testów najróżniejszych podkładów, a co w sytuacji, kiedy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem i nie ma pojęcia na jaki rodzaj podkładu się zdecydować?

Najlepsze podkłady dla początkujących

podkład essence soft touch mousse Na rynku mamy obecnie całe mnóstwo podkładów zarówno, kiedy mowa o konkretnych markach, jak i samych ich rodzajów. O ile osoba zaawansowana w temacie makijażu i tym samym mająca spore doświadczenie doskonale wie jakie produkty najlepiej zdają u niej swój egzamin, o tyle ktoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem może mieć spory problem nie wiedząc od czego w ogóle zacząć. Tymczasem istnieją podkłady, które dzięki swojej formule idealnie nadają się dla osób początkujących w makeupie. Podkład essence soft touch mousse jak sama nazwa wskazuje występuje w formie musu, którego konsystencja pozwala na dokładne i równomierne rozprowadzenie podkładu bez względu na to, czy używamy do tego celu naszych palców, pędzla, czy może gąbeczki. Proces rozprowadzania na twarzy jest tak prosty, że możemy zapomnieć o zrobieniu sobie plam. Ponadto właśnie dzięki musowej konsystencji możemy bez obawy dołożyć podkład w miejscach w których tego potrzebujemy. Ten podkład od Essence jest także świetnie kryjącym produktem, a także matującym.

Pamiętajmy jednak o poprawnym aplikowaniu podkładu na twarz. Rozsmarowując go na niej narażamy się na to, że podkład po paru godzinach będzie wyglądał, jak ciastko i dotyczy to każdego tego typu produktu, który jest po prostu źle nałożony. Każdy podkład bez względu na to jakiej jest konsystencji należy wklepać w twarz tak, aby wtopił się w skórę, zlał z jej kolorytem, a tym samym prezentował naturalny efekt końcowy.