Gdzie kupić nasiona konopi?

Gdzie kupić nasiona konopi?

Wśród nasion marihuany wyróżniamy trzy ich typy: indoor – przeznaczone do uprawy wewnątrz pomieszczeń, outdoor – do uprawy zewnętrznej oraz automatyczne, które, jak sama nazwa wskazuje, wzrastają bez szczególnego udziału ludzkiej ręki.

Jaka jest cena automatycznych nasion konopi?

automatyczne nasiona konopi cenaZakup nasion automatycznych jest sugerowany przez wielu specjalistów od growingu, właśnie z uwagi na to, że nie potrzebują specjalnej troski, a także fakt, że mają szybszy cykl wzrostu. Co prawda rzadko dają tak obfity plon, jak uprawy indoorowe, jednak bywają przypadki, gdzie udaje się zebrać nawet 400-500 gramów z metra kwadratowego uprawy. To bardzo dużo, choć oczywiście wiadomo, że średnia ilość to około 250-350 gramów. Jakby jednak nie było, lepiej jest zakupić tańsze automaty niż droższe nasiona outdoorowe, w przypadku których trzeba wykazać się naprawdę sporą wiedzą i umiejętnościami, a o odpowiednim wyposażeniu nawet nie wspominając. Jeżeli chcemy zakupić automatyczne nasiona konopi cena to kwestia nieco złożona, albowiem jest zależna od odmiany. Zatem znajdziemy ziarna automatyczne za dziesięć, czterdzieści, ale także nawet za sto złotych. Cena jednak nie zawsze jest gwarancją satysfakcji, toteż warto stawiać na nasiona nie droższe niż dwadzieścia złotych za sztukę, przynajmniej na początku. Natomiast wraz ze zdobytym doświadczeniem growerzy sięgają często także po inne, często trudniejsze w uprawie, typy nasion. Jeżeli chodzi o to, gdzie je kupować, to w tej branży niepodzielnie rządzą sklepy internetowe.

Warto postawić na zakup pestek automatycznych, ponieważ nie są drogie, a przy tym wymagają jedynie minimum cierpliwości i troszkę zachodu. To niewiele, zważywszy ile czasu i starań trzeba włożyć w uprawę roślin indoorowych i outdoorowych.