Call Us: (212) 336-1440-556
Drzwi aluminiowe do butiku

Drzwi aluminiowe do butiku

Parę miesięcy temu otworzyłam swój własny sklep z ubraniami, w którym sprzedaję też akcesoria, które sama wykonuję. Przygotowując się do otwarcia butiku bardzo dużo uwagi przykładałam do tego jak będzie wyglądać wnętrze mojego sklepu. Jedną z ważnych spraw była decyzja o wymianie drzwi na nowe – aluminiowe.

Drzwi aluminiowe występują w wielu wariantach

drzwi aluminiowe - katowiceButik znajduje się w Dąbrowie Górniczej ale szczerze mówiąc nie udało mi się znaleźć w moim mieście nic konkretnego jeżeli chodzi o usługi montażu drzwi. Na szczęście, w mojej okolicy jedno z miejsc spodobało mi się jeżeli chodzi o drzwi aluminiowe – Katowice mają bardzo wiele profesjonalnych firm gdzie zajmują się sprzedażą i montażem takich drzwi. Podjęcie decyzji jakie drzwi będą stanowiły wejście do mojego butiku było dość trudne. Jeżeli chodzi o drzwi aluminiowe to wybór jest naprawdę duży i z nadmiaru opcji można trochę się w tym wszystkim pogubić. Drzwi aluminiowe mogą być np. otwierane klasycznie, przesuwne albo wahadłowe. Można je też łączyć z różnymi materiałami np. można zamówić takie drzwi ze szkłem gładkim, ornamentowym, wypukłym albo panelami. Oczywiście też mamy wpływ na takie rzeczy jak klamki albo zamek (czy np. będzie on antywłamaniowy). Nie mówiąc już o takich szczegółach jak sposób ich otwierania – na zewnątrz lub do wewnątrz. Można było też wybrać kolor takich drzwi. Zamówiłam je w ciemnym granatowym kolorze – białe wydawały mi się zbyt oklepane.

Drzwi do sklepu są bardzo ważne, w końcu one też wpływają na to czy ktoś zauważy mój sklep i zechce do niego wejść. Dlatego tak bardzo starałam się żeby drzwi do mojego butiku wyglądałam dobrze. Oprócz tego zadbałam też o odpowiednie zabezpieczenia i zamówiłam naprawdę solidne drzwi. Na początku myślałam by zamówić drzwi otwierane na fotokomórkę ale jednak nie sprawdziłyby się one w moim przypadku.

Close Menu