Bydgoski fotograf ślubny

Odkąd pamiętam fotografia była moją pasją. W mojej rodzinie często przytacza się anegdotkę o tym jak byłem mały i pierwszą rzeczą, jaką się zainteresowałem był aparat. Wynika to z faktu, że mój dziadek był wielkim fanem tej formy sztuki i bardzo mnie tym zaraził. Spędzał ze mną wiele czasu, tłumacząc wszelkie tajniki wykonywania zdjęć, zwracał uwagę jak wykorzystać oświetlenie i jak się ustawiać, dzięki czemu zdobyłem podstawy.

Zdjęcie jako forma pamiątki, która nigdy nie wyjdzie z mody

pamiątkowa fotografia ślubna - bydgoszczNaturalną koleją rzeczy było to, iż postanowiłem zostać zawodowcem. Początkowo nieco wstydziłem się wystawiać swoje ogłoszenia w internecie, jednak ku mojemu zaskoczeniu fraza; pamiątkowa fotografia ślubna – Bydgoszcz cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzięki temu odezwało się do mnie kilka par, które chciały skorzystać ze świadczonych przeze mnie usług. Do każdej z powierzonych mi prac staram się podchodzić z takim samym zapałem i profesjonalizmem. Zdaję sobie bowiem sprawę z tego, że takie zdjęcia to pamiątka na całe życie i osoby, które są głównymi bohaterami owych obrazów będą je oglądali często każdego dnia. Dlatego też zależy mi na tym, by ich jakość była możliwie jak najwyższa. Przy wykonywaniu zdjęć ślubnych warto mieć na uwadze charakter pary. Oczywistą kwestią jest to, iż każdy człowiek jest inny w związku z czym jedni zdecydują się na odważniejszą sesję, a dla innych wymarzoną opcją będzie elegancki portret. Wszystko zależy od temperamentu.

Do takiego dnia zdjęciowego trzeba się odpowiednio przygotować; czasem warunki pogodowe są niesprzyjające, jest zimno, a panna młoda mimo wszystko musi wystąpić w swojej białej kreacji i ważne jest, by mimo tego nie czuła żadnego dyskomfortu ponieważ utrudnia to pozowanie zarówno jej, jak i fotografowi, który musi zadbać o to, by modelka czuła się jak najlepiej ponieważ jest to doskonale widoczne na samych zdjęciach.