Bluza z modnym nadrukiem dla narzeczonego

Bluza z modnym nadrukiem dla narzeczonego

Lubiłam robić prezenty Pawłowi i zawsze był zadowolony ze wszystkiego, co ode mnie dostał. Wiedziałam co lubił mój narzeczony i nie raz udało mi się zrobić mu całkiem fajną niespodziankę. W najbliższym czasie planowałam kupić mu coś wyjątkowego.

Zakupy w sklepie z modnymi bluzami męskimi

bluzy z nadrukiem - sklepOstatnio wpadłam całkiem przypadkiem na nowy sklep w okolicy. Rzadką bywałam na tym nowym osiedlu, ale dobrze, że tym razem nogi właśnie tam mnie poniosły. Był to sklep z oryginalną odzieżą męską i weszłam do środka, żeby poszukać czegoś dla Pawła. Od razu zauważyłam świetne  bluzy z nadrukiem – sklep oferował bardzo interesujące wzory i kolory. Paweł lubił nosić kolorowe ubrania i dlatego właśnie chciałam kupić mu tego typu bluzę. Nadruki na bluzach były różne a wybór ogromny. Zdecydowałam się na bluzę z inspirującym napisem, który na niej był nadrukowany. Do wyboru było osiem kolorów tej konkretnej bluzy, więc wybrałam zieloną. Paweł nie miał jeszcze ubrania w takim kolorze. Wiedziałam na szczęście jaki rozmiar ubrań nosił mój narzeczony i dzięki temu mogłam kupować mu ciuchy. Zawsze trafiłam z rozmiarem. Bluzę narzeczonemu dałam od razu jak wróciłam do domu. Widziałam od razu, że bardzo mu się spodobała, ponieważ ją założył. Zapytał mnie, gdzie jest sklep, w którym dostałam taką oryginalną bluzę z ciekawym nadrukiem, więc mu powiedziałam. Byłam pewna, że pójdzie do tego sklepu, żeby kupić sobie jeszcze kilka fajnych ubrań. Paweł zawsze lubił chodzić dobrze ubrany.

Pod koniec sierpnia zaczęłam rozważać kiedy wziąć ślub z Pawłem. To on głównie naciskał, bo wychodził z założenia, że już najwyższa pora. Byliśmy narzeczeństwem od roku i Paweł chciał w końcu zostać moim mężem. Czekał mnie bardzo ciekawy okres i nie mogłam się doczekać ślubu.