Auta dla najmłodszych

Auta dla najmłodszych

Dzisiejsze dzieci coraz trudniej zadowolić. Ciężko jest znaleźć zabawkę, która zainteresuje je na dłużej, niż kilka dni. Zazwyczaj jest tak, że nowa zabawka po kilku dniach przestaje być używana. Dlatego warto kupić coś czym dziecko będzie mogło bawić się aktywnie, na przykład samochód, który będzie mogło samodzielnie prowadzić.

Auta na akumulator

auto dla dzieciOd jakiegoś czasu na rynku zabawkarskim dostępne są samochody do których dziecko może wsiąść i poprowadzić je jak prawdziwe auto. Takie auto dla dzieci wyposażone jest w jeden lub dwa silniki elektryczne o bardzo dużej wydajności. Silniki zasilane są z akumulatora o mocy dwunastu Volt. Silniki są na tyle energooszczędne, że na jednym ładowaniu akumulatora dziecko może bawić się kilka godzin. Silniki umożliwiają rozpędzenie się takim autem do prędkości dziesięciu kilometrów na godzinę. Warto zwrócić uwagę na materiały z których zostało wykonane auto. Do produkcji całej konstrukcji zostało użyte tworzywo sztuczne, które jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Jest ono dość elastyczne, dzięki temu nie pęka podczas uderzenia takim samochodem w przeszkodę. Koła posiadają pompowane opony o wielkości pięciu cali. Dzięki temu takim autem można się poruszać po różnych nawierzchniach. Pozostałe elementy wykonane są w większości z aluminium. Tak wykonane auto jest lekkie, ale bardzo wytrzymałe. Auto jest sterowane z jego kokpitu, a także z pilota, daje to rodzicowi kontrolę nad tym co dzieje się z jego pociechą.

Samochody zasilane akumulatorem możemy kupić przez internet. Mamy duży wybór, ponieważ dostępnych jest mnóstwo modeli. Niektóre z nich przypominają do złudzenia prawdziwe samochody. Za dobrze wykonany model o dużej żywotności zapłacimy od siedmiuset, do tysiąca pięciuset złotych.